whatsappYatağa Bağımlı Hasta Bakım Hizmeti

  • Anasayfa
  • Yatağa Bağımlı Hasta Bakım Hizmeti

Yatağa Bağımlı Hasta Bakım Hizmeti

Yatağa bağımlı hasta bakım hizmeti, hastalığı oldukça ilerlemiş ve yaşamsal bazı fonksiyonlarını yerine getirmekte zorlanan hastalar için başvurulan hizmetlerden bir tanesidir. Hastalığı ilerlemiş kimselerin ev ortamında bakımının gerçekleştirilmesi hem fiziksel hem de psikolojik açıdan oldukça güçtür. Bu nedenle yatalak bir yakını olan bireyler bu alanda profesyonel destek sunan bakım merkezleri ve huzurevlerine başvurarak hem yakınları hem de kendileri için konforlu bir hizmet alırlar. Seçkin Huzurevi olarak yatağa bağımlı hasta bakım hizmetleri kapsamında yakınlarınızın A’dan Z’ye her ihtiyacını karşılayarak yaşamının geri kalanını huzurlu bir şekilde geçirmesini sağlıyoruz. Siz de evinizde bakmakta güçlük çektiğiniz yakınlarınızı Seçkin Huzurevi’ne emanet etmek ve onların konforunu sağlamak için geniş kapsamlı hizmetlerimize başvurabilirsiniz. Peki, Seçkin Huzurevi size ve yakınlarınıza hangi hizmetleri sunuyor? Hadi birlikte inceleyelim!

Yatağa Bağımlı Hasta Bakım Hizmeti ve Daha Fazlası
Yatağa bağımlı hasta bakım hizmeti kapsamında huzurevimize başvuran bireyler bakım ve tedavi başta olmak üzere günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları her türlü hizmeti alabilirler. Bu kapsamda;
    •    Tedavi olması gereken hasta ve yaşlıların tedavi süreci titizlikle takip edilir,
    •    Doktorlarımız tarafından belirlenen beslenme programı çerçevesinde yemek yedirme hizmeti sunulur,
    •    Tuvalet ihtiyacını tek başına karşılayamayan hasta ve yaşlıların bu ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olunur,
    •    Kıyafetlerini değiştirmekte sorun yaşayan hastaların günaşırı kıyafet değişimleri yapılır,
    •    Hasta ve yaşlıların özel talepleri doğrultusunda yatağa bağımlı hasta ve yaşlı bakımı hizmeti sunulur.
Yukarıda anılan başlıca hizmetler ile hasta ve yaşlı yakınlarınızı Seçkin Huzurevi’ne teslim ederek ev ortamında gerçekleştirilecek sağlıksız bakımın önüne geçebilirsiniz.

Yatağa Bağımlı Hasta Bakım Hizmeti Konusunda Seçkin Huzurevi Farkı!
Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile yatağa bağımlı hasta bakımı ve tedavisi alanında en kaliteli hizmeti sunan Seçkin Huzurevi’ne gönül rahatlığı ile yakınlarınızı emanet edebilirsiniz. Çeşitli aktiviteler ve etkinlikler ile yaşlı ve hastaların moralini yüksek tutan huzurevi çalışanlarımız içten ve sıcakkanlı yaklaşımları ile yaşlıların aile ortamını hissetmelerine katkı sağlar. Doktor ve hemşirelerimizle tıbbi destek sunduğumuz konuklarımız aileden biriymiş gibi bakım ve tedaviye tabi tutulur.