whatsapp7/24 Görüntülenebilme Hizmeti

  • Anasayfa
  • 7/24 Görüntülenebilme Hizmeti

7/24 Görüntülenebilme Hizmeti

7/24 görüntülenebilme hizmeti özellikle huzurevi ve bakım evlerinde yaşlı kimselerin her an her dakika izlenmesini sağlayan bir hizmettir. Yaşlı ve hasta kimselerin ani bir olay veya olumsuzluğa karşı güvenliğinin sağlanması amacıyla uygulamaya konan bu hizmet sayesinde hem yaşlı yakınları hem de huzurevi çalışanları ortaya çıkması muhtemel problemleri minimum riskle atlatma şansı yakalar. Seçkin Huzurevi olarak 7/24 görüntülenebilme hizmeti ile günün her anında yaşlı ve hasta konuklarımızı kontrol ederek yaşanabilecek aksilikleri ortadan kaldırıyoruz. Yaşlıların düşme, bayılma vb. problemlerle zarar görmesini engellemek ve hastaların durumunu sürekli kontrol edilmesini sağlamak amacıyla hayata geçirilen bu sistem aynı zamanda güvenlik konusunda da büyük faydalar sağlar. Bunun yanında pek çok avantajı bulunan 7/24 görüntülenebilme hizmeti ile pek çok fırsata sahip olursunuz. İşte o fırsatlar!

7/24 Görüntülenebilme Hizmeti Avantajları
Konuklarımıza aileden biri gibi davransak da konuklarımızın yakınları, sevdiklerini daha yakından takip etme ihtiyacı hissedebilmektedirler. Bu kapsamda devreye soktuğumuz 7/24 görüntülenebilme hizmeti ile Seçkin Huzurevi’nin farkını ortaya koyuyoruz. İşte bu hizmet kapsamında sunulan fırsatlar;
    •    Yakınlarınızın gün içinde kullanması gereken ilaçları alıp almadığı veya zamanında aldığı konusunda takip gerçekleştirebilirsiniz.
    •    Yaşlı ve hasta bakımı için Seçkin Huzurevi’ne emanet ettiğinizi sevdiklerinizin gün içinde katıldıkları etkinlik ve faaliyetleri kontrol edebilirsiniz.
    •    Hasta yakınınızın tansiyon, şeker ve kolesterol değerlerini gün içinde canlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
    •    Doktor kontrolünde gerçekleştirilen tedavi ile alınan sonuçlar ve kaydedilen ilerleme de 7/24 görüntülenebilme hizmeti kapsamında gözlemlenebilmektedir.
Sevdiklerinizin yanındaymış gibi kontrol sağlamak ve olumsuzlukları minimuma indirmek için 7/24 görüntülenebilme hizmeti sunan Seçkin Huzurevi’ni tercih edebilirsiniz.

Seçkin Huzurevi ve 7/24 Görüntülenebilme Hizmeti
Teknolojinin insanoğluna sunduğu avantajları bütün yönleri ile kullanan Seçkin Huzurevi, bakım ve tedavi konusunda konuklarına büyük fırsatlar sunar. Konuklarına sunduğu fırsatların yanında 7/24 görüntülenebilme hizmeti ile yaşlı ve hastaların yakınlarına da büyük imkânlar sunan Seçkin Huzurevi’ni tercih ettiğinizde hiçbir bakım evi ve huzurevinde bulamayacağınız takip sistemi ve hizmetinden faydalanabileceksiniz. Siz de sevdiklerinizi konforlu ve güvenilir bir huzurevine emanet etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.