whatsapp7/24 Doktor Hizmeti

7/24 Doktor Hizmeti

7/24 doktor hizmeti, yaşlı ve bakıma muhtaç kimseler için sunulan en kapsamı hizmetlerden biridir. Yaşlı ve bakıma muhtaç hastalar için her an her dakika sağlık problemi yaşanması muhtemeldir. Bu kapsamda sürekli risk altında olan hasta ve yaşlılar için doğru ve güvenli bakımın gerçekleştirilmesi alanında uzman kimseler tarafından yapılırken olası sağlık sorunlarına karşı da bir doktorun 7 gün 24 saat hastayı takip etmesi veya takip edebilecek konumda olması gerekir. Evinde böyle bir imkanı olmayan ve dışarıdan destek alarak 7/24 doktor hizmeti ile buluşmak isteyen hasta ve hasta yakınları Seçkin Huzurevi ile iletişime geçerek en doğru ve güvenilir hizmete ulaşabilirler. Alanında uzman doktorlarımız ve bakım ekibimizle günün her dakikası ilgilendiğimiz yaşlı ve hastaların hayatlarının geri kalan sürecinde huzurlu ve mutlu olmasını sağlıyoruz. Peki, hizmetlerimiz arasında neler sunuyoruz? İşte cevaplar!

7/24 Doktor Hizmeti Kapsamı
Hasta ve yaşlı yakınlarınızı Seçkin Huzurevi’ne emanet ettiğinizde doktorlarımız şu hizmetleri sunar;
    •    Huzurevimize yerleşecek yaşlı ve hastalar ilk olarak genel sağlık taramasından geçirilerek gene değerlendirmeye tabi tutulur.
    •    Testleri ve analizleri yapılan hastalar düzenli bir program kapsamında doktorlarımız tarafından takip edilir.
    •    Hastalığın cinsine ve hastanın kişisel özelliklerine bağlı olarak doktor eşliğinde hazırlanan beslenme ve ilaç programı ile hastanın sağlık durumunun iyileştirilmesi sağlanır.
    •    Tansiyon, şeker ve kolesterol gibi değerler düzenli bir şekilde doktorlarımız tarafından incelenerek hastanın olası risklere karşı korunması sağlanır.
    •    7/24 doktor hizmeti kapsamında günün herhangi bir saatinde gerçekleşen komplikasyonlara karşı doktorlarımız acil müdahale ile sorunların çözülmesini sağlar.

7/24 Doktor Hizmeti Seçkin Huzurevi’nde!
İstanbul’da başta 7/24 doktor hizmeti olmak üzere her türlü hasta ve yaşlı bakım hizmetini ayağınıza getiren Seçkin Huzurevi, sevdiklerinizin güvenle yaşamlarını sürdürmelerini sağlar. Yaşlı bakımı ve hasta sağlığı konusunda alanında uzman kimselerden oluşan kadrosu ile kaliteli hizmet sunan huzurevimizde yakınlarınıza aile sıcaklığını yaşatıyoruz. Bakım ve tedavi hizmetleri yanında çeşitli aktivitelerle yaşlı ve bakıma muhtaç kimselerin kaliteli bir şekilde vakit geçirmesini amaçlayan huzurevimizle iletişime geçerek hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.