whatsappBeslenme Hizmetleri

Beslenme Hizmetleri

Beslenme hizmetleri; yaşlı bakımı ve tedavisi sırasında göz ardı edilen ama çok büyük önemi olan bir konudur. Beslenme hizmetleri konusunda yaşanacak problemler yaşlı bakımı ve tedavisi sürecini aksatabileceği gibi istenmeyen durumların yaşanmasına da sebep olabilir. Bu nedenle Seçkin Huzurevi olarak huzurevimizde konaklayan yaşlı ve hastaların en doğru şekilde beslenmesi için beslenme ve yemek pişirme alanında uzman ekibimizle en doğru beslenme hizmetlerini sunuyoruz. Metabolizması oldukça hassas ve dışarıdan gelecek zararların kısa sürede etki edeceği hasta ve yaşlılar için özel olarak hazırlanan beslenme programlarımızda her damak zevkine hitap eden yemeklerle sağlıklı bir tedavi ve bakım süreci vaat ediyoruz. 

Seçkin Huzurevi Beslenme Hizmetleri
Seçkin Huzurevi Kalite ve güvenlik standartlarını maksimum şekilde karşılayan beslenme hizmetleri süresince şu hizmetleri sunuyoruz;
    •    Hasta ve yaşlıların hassasiyetlerini tespit ederek kişiye özel beslenme hizmeti ile komplikasyonlara neden olacak yiyeceklerin hastalara verilmesini engelliyoruz.
    •    Bütün yiyeceklerin doğal olarak üretilen sebzelerle pişirilmesine özen gösteriyor ve kötü sonuçlara yol açacak zararlı besinlerin hasta ve yaşlılara sunulmasına karşı önlem alıyoruz.
    •    Hasta ve yaşlılara sunulan suyun dahi beslenme hizmetleri standartlarımıza uygun olmasına özen gösteriyoruz.
    •    Beslenme hizmetleri kapsamında yiyeceklerin taze ve sıcak bir şekilde hasta ve yaşlılara sunulmasını önemsiyoruz.
    •    Beslenme saatlerinde herkesin aynı anda yemek yemesini sağlayarak aile ortamının yaşatılmasını arzu ediyoruz.
    •    Yemek yeme gibi yaşamsal fonksiyonlarını yerine getiremeyen yaşlı ve hastalara beslenme hizmetleri kapsamında yardımcı oluyoruz.
Siz de yukarıdaki hizmetler ve daha fazlasından yararlanma için yakınlarınızı bize emanet ederek rahat ve konforlu bir bakım hizmeti alabilirsiniz.

Beslenme Hizmetlerinde Kalite: Seçkin Huzurevi
En taze ve doğal yiyecekleri sevdiklerinize sunarken tedavi süreçlerini de aksatmamayı önemseyen Seçkin Huzurevi, uzman aşçı ekibiyle leziz yiyecekleri hasta ve yaşlılarımızın ayağına getiriyor. Çalışanların ve yaşlıların aynı yiyecekleri yediği Seçkin Huzurevi’nde aile ortamında olduğu gibi yiyecek ve içecek konusunda ayrıcalık tanınmıyor. Tedavi sürecine göre farklı yiyecek yemek zorunda olan hasta ve yaşlılar hariç herkesin aynı lezzetlerle doyduğu huzurevimizde yaşlı ve hastalar aile sıcaklığını da yaşama imkanı buluyor.