whatsappA Plus Odalar

A Plus Odalar

A plus odalar, rahatına düşkün bireyler için özel olarak dekore edilen lüks ve konforlu odalardır. Toplum yapısının değişmesi ve insanların çekirdek aile şeklinde yaşamlarını sürdürmeleri neticesinde huzurevlerine ihtiyaç duyumaya başlanmıştır. Bakım ve tedavisi ev ortamında sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilemeyen yaşlılar A plus odalara rağbet göstererek ev ortamını Seçkin Huzurevi’nde bulma şansı yakalamıştır. Seçkin Huzurevi güvencesi ve kalitesi ile yaşlı ve hastalara bakım hizmeti sunulurken fiziki anlamda en iyiyi yakalamak adına A kalite odalar da hizmete sunulmuştur. A kalite odalarda lüks ve rahatlığı elde edebilen yaşlılar kendi odalarına sahip olmanın huzurunu yaşarlar. Peki, Seçkin Huzurevi’nin değerli konuklarına sunduğu bu odalar hangi şartları taşımaktadır? Buyurun inceleyelim!

A Plus Odaların Özellikleri
Lüks ve konforla aynı anlama gelen A plus odalarda kalan yaşlı ve hasta konuklarımız rahat bir konaklama deneyimi yaşarken ekstra pek çok avantajı da elde eder. İşte A plus odalarımızın özellikleri;
    •    Geniş alanı sayesinde yaşlılarımız daha büyük bir hareket alanı elde eder.
    •    Odaların tek kişilik olması sebebiyle yaşlı ve hastalar daha huzurlu olur.
    •    Kişisel TV ve buzdolabı sayesinde dilediğinde TV izleyebilen yaşlı ve hastalar özel yiyecek – içeceklerini buzdolabında saklama imkanı bulur.
    •    Kişisel dolap ve kitaplıklar sayesinde konuklarımız hem elbiselerini rahatça asma fırsatı yakalar hem de kendine ait bir kitaplığa sahip olur.
    •    Odada bulunan duş kabini sayesinde duş zevki farklı bir boyut kazanır.
    •    Manzarası ile diğer odalardan ayrılan A plus odalarda vakit geçirmek daha keyifli bir hal alır.
    •    Ferah ve şık tasarımı ile A plus odalar ile konaklamanın tadı bambaşka!

Seçkin Huzurevi ile Farkı Hissedin
Şık tasarım ve ferah odaları ile bütün misafirlerine en yüksek standartlarda hizmet sunan Seçkin Huzurevi, konfor ve lükste bir üst kademeyi arayanlar için özel olarak dizayn ettiği A plus odaları ile her çeşit tercihi cevaplamaya çalıştığını göstermektedir. Siz de yaşlı ve bakıma muhtaç yakınlarınızı A kalitedeki odalarımıza yerleştirmek için bize ulaşabilirsiniz. Gözüm arkada kalmasın diyorsanız A plus odalarımız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.