whatsapp7/24 Hemşire Hizmeti

7/24 Hemşire Hizmeti

7/24 hemşire hizmeti huzurevlerinin misafirleri için sunduğu en temel hizmetlerdir. Hemşireler, bir huzurevinin olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Bu nedenle bir huzurevinde hemşire olmadığını düşünmek neredeyse imkansız bir durumdur.  Huzurevi hemşireleri 7 /24 huzurevinde bulunan misafirler ile ilgilenmeli ve sağlık kontrollerini yapmalıdır. Çünkü yaşlı ve bakıma muhtaç olan kişilerin var olan çeşitli sağlık sorunları olabilir ve sorunları yakından takip edilmesi gerekmektedir. Bu sayede huzurevlerinde kalan misafirlerin herhangi bir sağlık sorunu olduğunda anında müdahale edebilmek mümkündür. Hemşireler huzurevi misafirleri ile yalnızca sağlık sorunları olması durumunda ilgilenmezler. Aksine misafirler günün belirli saatlerinde hemşireler tarafından kontrol edilir ve hemşireleri kişinin bir ihtiyacı olup olmadığını öğrenir. Yaşlı ve bakıma muhtaç kişilerin evde bakılması durumunda bu şekilde bir 7/24 hemşire hizmeti olanağını bulunmaktadır. Ancak evde bakım hizmetleri kapsamında günün belirli sürelerinde gelen hemşireler bulunmaktadır. Ancak huzurevlerinde profesyonel bir şekilde sunulan hemşirelik hizmetleri ile yaşlıların en kaliteli koşullar da hayatlarını sürdürmeleri sağlanmaktadır. 

7/24 Hemşire Hizmeti İçerikleri
    •    7/24 hemşire hizmetinin en temel amacı yaşlıların herhangi bir sağlık problemi yaşaması durumunda anında müdahale edilebilmesini sağlamaktadır. Bu kapsamda huzurevlerinde bulunan hemşireler acil bir durumda hastaya müdahale edebilirler.
    •    Yaşlı ve bakıma muhtaç kişilerin gün içerisinde kontrollerinin yapılması, tansiyon, kalp atışı gibi unsurların takip edilmesi gerekmektedir. 7/24 hemşire hizmeti kapsamında huzurevlerindeki misafirlerin günlük kontrolleri yapılır.
    •    Huzurevlerinde kalan misafirlerin günlük kullanması gereken ilaçlar bulunabilir. Bu ilaçlar hemşireler tarafından takip edilir ve hastanın ilaçları düzenli bir şekilde alması sağlanır. 
    •    Pansuman, damar yolu açma, enjeksiyon, serum, iğne ve katater gibi uygulamalar 7/24 hemşire hizmet kapsamında huzurevlerinde bulunan misafirlerin hizmetine sunulmaktadır. 

7/24 Hemşire Hizmeti Seçkin Huzurevi’nde!
Seçkin Huzurevi, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinden gelen misafirleri güvenle ağırlamaktadır. 7/24 hemşirelik hizmeti kapsamında gelen misafirler için kaliteli bir yaşam alanı bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosu ve kaliteli hizmetleri ile İstanbul’da ki en profesyonel ve güvenilir huzurevleri arasında yer almaktadır. Eğer siz de çevrenizdeki yaşlı ve bakıma muhtaç kişilerin firmamızın kaliteli hizmetlerinden yararlanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.